Martin Kaiser

Jsem grafik, výtvarník, divadelník, zedník, surrealista, vyučený kominík, amatérský farmář, včelař a sadař...
Od roku 1997 se zabývám vizuální komunikací a ilustrací, a to zejména v oblasti kultury. Téměř 15 let jsem se staral o grafickou podobu komunikace Divadla Husa na provázku Brno a velkou část jeho představení. Pracoval jsem také pro: Divadlo Minor Praha, Divadlo Spejbla a Hurvínka Praha, Národní divadlo
moravskoslezské, Divadlo Na Fidlovačce, Městské divadlo Karlovy Vary, Divadlo Dagmar Karlovy Vary, Divadlo Husovka, Divadlo Bezdirky, Západočeské divadlo Cheb, Dům kultury Ostrov...
Byl jsem grafikem projektu kandidatury města Ostravy na titul Evropské hlavní město kultury 2015 nebo festivalu Divadelní svět Brno, Dětský filmový a televizní festival Oty Hofmana Ostrov.
Spolupracoval jsem s producentem Čestmírem Kopeckým na filmových projektech: Klíč k určování trpaslíků, Nuda v Brně, Sluneční stát, Hrubeš a Mareš jsou kamarádi do deště, ... A bude hůř (cena Český lev 2007 za nejlepší filmový plakát), Kuličky, Babička, Odpad Město Smrt, Hastrman, 25 ze šedesátých, cyklus Zlatá šedesátá, dokumenty Jan Balabán, Karel Reisz...
S Českou televizí jsem spolupracoval na sérii Zlatá šedesátá a SM Kabaret.
Se společností BioArt - film Tajemství divadla Sklep aneb Manuál na záchranu
světa. Se společností Artcam na rumunském snímku Poklad. S dramaturgem a scénáristou Jakubem Felcmanem jsem spolupracoval na projektu Kino Effenberger/ Tlučte hrbaté. Pro hudební skupinu VLTAVA jsem k 30. výročí připravil nové vizuály koncertních plakátů, grafickou podobu posledního CD Čaroděj, knihy textů Já čekám v čechách... atd.
Samozřejmě mi není cizí i firemní corporate design. V portfoliu mám realizace pro jednotlivé živnostníky, přes reklamní agentury až po firmy s mezinárodní zkušeností.
https://www.facebook.com/martin.kaiser.9883
https://www.facebook.com/atelierkaiser
https://www.facebook.com/senomet
https://www.instagram.com/atelierkaiser/

Kateřina Kaiserová

Jsem vyučená švadlenka. Když jsme bydleli v Karlových Varech, kde jsem se narodila a poznala svého muže, měli jsme keramickou rodinnou dílnu, ve které jsem pomáhala. Hrála jsem divadlo, v tom "velkém" karlovarském  jsem dělala pár let rekvizitářku a porodila skvělou dceru Adélku. Mimo divadlo.
Po přestěhování do Vrhavče jsem vystřídala různá zaměstnání. Od šenkýřky v hospodě po prodavačku. A hlavně také květinářku. Naučila se vázat květiny a vyrábět různé dekorace. Takže já budu ta, která vám bude nabízet nápady z přírodnin a další dekorace. Tak budou vznikat drobnosti z radosti a pro radost. Těšte se, vrátím se i k šití a jak se známe, čekají nás i další, pro někoho jistě překvapivé výzvy.
Mějte se krásně!